1000 TL Üzeri Alışverinizde Kargo Ücretsiz
1000 TL Üzeri Alışverinizde Kargo Ücretsiz
  0549 652 78 79
Para Birimi Seçimi

Eldiven Borsası Hakkımızda


Eldiven Borsası olarak bizler, müşterilerimize en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermek amacıyla, 2020 yılından beri var gücümüzle çalışıyoruz. Ambalaj ve tedarik sektöründe kazandığımız üstün başarılara her gün bir yenisini ekliyor, özverili ekibimizle bizleri seçenleri memnun ediyoruz. Koyduğumuz hedefleri teker teker gerçekleştiriyor, emin adımlarla parlak geleceğe doğru yol alıyoruz.

Firmamızın sahip olduğu optimal yapılandırma sayesinde isteklere kolayca yanıt verebilen esnek bir çalışma biçimine sahibiz. Böylece zamanında teslimat yapabiliyor, uygun fiyatlarla daimi ve sadık müşteriler kazanabiliyoruz. Dürüstlük ve güvene bağlı müşteri ilişkilerimize büyük önem veriyor, kazanç konusunu her zaman geri plana atıyoruz. Çünkü ekip olarak bizler, ticaretin güçlü ilişkiler etrafında dönmesi gerektiğine inanıyoruz.

Hem perakende satış hem de e-ticaret dünyasında eşi benzeri görülmemiş kampanyalara imza atarak Eldiven Borsası markasını ayrı bir boyuta taşıdık. Müşterilerimize sunduğumuz hızlı sevkiyat, binlerce seçenek, esnek ödeme yöntemleri ve avantajlı fiyatlarla her zaman ilk tercih olmayı başardık. Bu dönemden sonra da ilkelerimize bağlı kalarak dünya pazarına açılmayı ve ülkemizi yurt dışında da temsil etmeyi planlıyoruz.

Ambalaj ve tedarik sektörüne girdiğimiz ilk günden beri işimizi görev aşkıyla icra ediyoruz. Çalışanlarımızın hayatlarına önem veriyor, onlarla birlikte sağlam adımlar atarak takım çalışmamızı güçlendiriyoruz. Bugünlere hep birlikte geldiğimizin farkında olarak sahip olduğumuz bağları koruyor, başarılarımızı beraber kutluyoruz.

Misyonumuz


Ambalaj ve tedarik sektöründe, müşterilerin ilk tercihi olacak güvenilir, uygun fiyatlı ve esnek bir firma olmayı kendimize görev edindik. Bu misyonumuzu yerine getirmek için de sürekli kendimizi geliştirmeye ve yeniliklerin markası olmaya devam ediyoruz. Her geçen gün yaptığımız kampanyalar, e-ticaret alanında yaptığımız atılımlar, markamızı güçlendirecek yatırımlar ve çok daha fazlası Eldiven Borsası’nda müşterilerimizi bekliyor.

Vizyonumuz


Bizim en büyük hedefimiz, sahip olduğumuz kuvvetli ilişkileri korumak, güven ve dürüstlük ilkesine bağlı kalarak hep ileri gitmektir. İlk önce Türkiye ardından da dünya pazarının lideri olmayı ekip olarak gönülden istiyoruz. Bu hedefimizi başarmak için Eldiven Borsası’nın büyük bir özveriyle çalışacağından emin olabilirsiniz. Gelecek mutlu ve ışık dolu günlerde buluşmak dileğiyle.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.